search

Baza Lotion Essential

91,00 zł

Bazowy medyczny lotion na bazie kwasu hialuronowego, do indywidualnej personalizacji w pielęgnacji domowej i gabinetowej zależnie od potrzeb i problemów skóry. Niezbędny produkt do przygotowania skóry przed zabiegiem estetycznym i wsparcie procesów gojenia po kuracji.

Innowacyjna baza w postaci Lotionu Hialuronowego, do przygotowania spersonalizowanego mezo-toniku dopasowanego do indywidualnych potrzeb i problemów skóry. Wystarczy do bazy dodać dowolną mieszaninę mezokoktajlów Fusion na twarz, ciało czy włosy, aby uzyskać niepowtarzalny, indywidualny skład dla każdego typu skóry i problemu. Baza jest silnie nawilżająca i nawadniająca powierzchowne i głębokie partie skóry, zapewniając szczelność naskórka i utrzymując wysoki poziom nawilżenia w skórze. Lotion pomaga magazynować i zatrzymywać wodę w skórze oraz umożliwia transport niezbędnych składników aktywnych, co jest niemożliwe w przypadku standardowych toników. Skóra jest elastyczna i odporna na zaczerwienienia.

Pojemność: 245 ml

Ilość

SKŁADNIKI:

- kwas hialuronowyZASTOSOWANIE:


Jak przygotować?

Do Lotionu, za pomocą sterylnej igły i strzykawki dodać 5-10 ml spersonalizowanego mezokoktajlu w zależności od problemów skóry. Lekko wymieszać aż baza połączy się ze składnikami aktywnymi. Taki produkt jest od razu gotowy do stosowania w pielęgnacji domowej w celu podtrzymywania efektów pomiędzy zabiegami i po zakończeniu całej serii.


Jak stosować?

Produkt aplikować podczas pielęgnacji domowej jako odżywczy tonik po zastosowaniu Kremu oczyszczającego Deep Cleanser i Peelingu Hialuronowego. Niewielką ilość produktu zaaplikować na dłonie, a następnie na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Spersonalizowany Lotion wklepać delikatnie w skórę aż do wchłonięcia. Opcjonalnie produkt można zaaplikować na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych.


Obszary: twarz, szyja, dekolt, ciało i włosy.